Rozhodli jsme se nabídnout své zkušenosti v oblasti ERP-CRM systému odoo (dříve OpenERP), který k nám přichází ze zahraničí, kde patří mezi nejrychleji rostoucí aplikace v oblasti podnikových informačních systémů. V současné době jsme této oblasti nejvýznamnější implementační firma jak v České republice, tak na Slovensku.

Víme, že mnoho společností řeší podobné problémy a proto jsme využili všech společných prvků a jejich režii jsme rozdělili mezi naše uživatele. Nabízíme tak svým zákazníkům cenově bezkonkurenční řešení, které jim dává do rukou velmi mocný nástroj za zlomek pořizovací a provozní ceny.

Naše zkušenosti, prověřený informační systém a možnosti současného internetu jsme vtělili do vize společnosti Cloud Technologies s.r.o.Veškerá řešení provozujeme na špičkových serverech umístěných v chráněných datacentrech situovaných ve dvou různých městech České republiky. Toto rozmístění nám umožňuje chránit našim zákazníkům data a jejich dostupnost v případě nečekaných havárií či výpadků páteřních internetových sítí.

Přístup a úcta k našemu zákazníkovi je základním pilířem naší společnosti. Profesionalita a pečlivost nás provázejí každodenním pracovním živostem.Snažíme se, aby Cloud Technologies s.r.o. byla zárukou profesionálních a kvalitních služeb a měla plnou důvěru našich zákazníků. Ačkoli jsme technologická společnost ctíme a vyznáváme lidský přístup ve všech oblastech našeho podnikání.

Respekt Profesionalita Pečlivost

Společnost Cloud Technologies s.r.o. je součástí investiční skupiny DRFG.

Pro nás, naše klienty a spolupracovníky členství ve skupině DRFG přináší:

  • Více oborových odborníků napříč skupinou = větší know-how naší společnosti.
  • Širší možnosti vzájemné spolupráce.
  • Zvýšenou stabilitu společnosti a celkovou kvalitu našich služeb.
  • Zahájením spolupráce se naším zakazníkům otevírají brány do celé skupiny DRFG.
  • Rozšíření klientů a obchodních partnerů prostřednictvím dalších společností ve skupině a síti jejich kontaktů.
  • Nové příležitosti pro vývoj a implementaci softwarového řešení.